Begivenhedskalender

Foregående måned Foregående uge Næste uge Næste måned
efter år efter måned efter uge I dag Søg Vælg ny måned
Begivenheder for ugen :
10. September 2018 - 16. September 2018
Mandag
10. September
  • 16:00 - 18:00  KIG A - Small Girls i Holmegårdshallen for 6 dage

  • 16:00 - 19:30  KIG B i Holmegårdshallen for 5 dage

  • 16:00 - 18:00  Rytme i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • 18:00 - 20:00  KIG A - Big Girls i Holmegårdshallen for 6 dage

Tirsdag
11. September
  • 16:00 - 19:30  KIG A i Holmegårdshallen for 6 dage

  • 16:00 - 19:00  KIG C i Holmegårdshallen for 3 dage

  • 16:00 - 18:20  Spring/rytme i Holmegårdshallen for Mini 3+4

  • 18:30 - 21:00  Spring i Holmegårdshallen for Junior 3+4

  • 19:30 - 22:00  TGN i Helsinge Hallerne for Senior 1

Onsdag
12. September
  • 15:00 - 18:00  KIG A - Small Girls i Holmegårdshallen for 6 dage

  • 16:00 - 18:00  KIG B i Holmegårdshallen for 5 dage

  • 16:00 - 19:00  KIG C i Holmegårdshallen for 3 dage

  • 16:00 - 18:40  Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • 16:00 - 18:20  Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • 17:00 - 20:00  KIG A - Big Girls i Holmegårdshallen for 6 dage

  • 18:00 - 20:00  Rytme i Holmegårdshallen for Junior 3+4

  • 18:15 - 21:00  Spring i Holmegårdshallen for Senior 1

  • 18:15 - 21:00  Spring i Holmegårdshallen for Junior 1+2

Torsdag
13. September
  • 16:00 - 19:00  KIG A i Holmegårdshallen for 6 dage

  • 16:00 - 19:30  KIG B i Holmegårdshallen for 5 dage

  • 16:00 - 18:20  Rytme i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • 16:00 - 18:20  Spring/rytme i Holmegårdshallen for Mini 3+4

  • 18:30 - 21:00  Rytme i Holmegårdshallen for Junior 1+2

  • 18:30 - 21:00  Spring i Holmegårdshallen for Junior 3+4

Fredag
14. September
  • 15:00 - 18:30  KIG A i Holmegårdshallen for 6 dage

  • 16:00 - 19:00  KIG B i Holmegårdshallen for 5 dage

Lørdag
15. September
Søndag
16. September
  • KIG B - Trin 4 Nationalt mesterskab trin 4-6 indv. i Helsingør for 5 dage

  • 10:00 - 13:00  KIG A - Big Girls i Hermes Hallen, Bernhard Bangs Alle 41, 2000 Frederiksberg C for 6 dage

  • 10:00 - 13:00  KIG C i Holmegårdshallen for 3 dage

  • 13:30 - 15:30  Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • 14:00 - 17:00  TGN i Helsinge Hallerne for Senior 1

  • 16:30 - 18:45  Spring i Helsinge Hallerne for Mini 3+4

  • 16:30 - 18:45  Spring i Helsinge Hallerne for Mini 1+2

  • 18:15 - 20:30  Spring i Helsinge Hallerne for Junior 1+2

  • 18:15 - 20:30  Spring i Helsinge Hallerne for Junior 3+4




JEvents Filter