Begivenhedskalender

Foregående år Næste år
efter år efter måned efter uge I dag Søg Vælg ny måned
Begivenheder for
2019
Januar 2019
  • Tirsdag, 1. Januar 2019 16:30 - 18:20
    Spring/rytme i Holmegårdshallen for Mini 3+4

  • Tirsdag, 1. Januar 2019 19:30 - 22:00
    TGN i Helsinge Hallerne for Senior 1

  • Onsdag, 2. Januar 2019 16:00 - 18:40
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Onsdag, 2. Januar 2019 16:30 - 18:30
    Julehygge i Valdemarsvej 7, Nivå for Micro 1+2

  • Onsdag, 2. Januar 2019 18:15 - 21:00
    Spring i Holmegårdshallen for Junior 1+2

  • Onsdag, 2. Januar 2019 18:15 - 21:00
    Spring i Holmegårdshallen for Senior 1

  • Torsdag, 3. Januar 2019 16:00 - 18:20
    Rytme i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Torsdag, 3. Januar 2019 17:00 - 19:20
    Spring i Holmegårdshallen for Junior 3+4

  • Torsdag, 3. Januar 2019 18:30 - 21:00
    Rytme i Holmegårdshallen for Junior 1+2

  • Lørdag, 5. Januar 2019 09:00 - 11:30
    Spring i Humlebæk Idrætscenter for Junior 1+2

  • Lørdag, 5. Januar 2019 11:30 - 14:00
    Spring i Humlebæk Idrætscenter for Mini 1+2

  • Søndag, 6. Januar 2019 13:00 - 15:00
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Søndag, 6. Januar 2019 14:00 - 17:00
    TGN i Helsinge Hallerne for Senior 1

  • Søndag, 6. Januar 2019 15:30 - 17:30
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 3+4

  • Søndag, 6. Januar 2019 15:30 - 17:30
    Spring i Holmegårdshallen for Junior 3+4

  • Søndag, 6. Januar 2019 16:30 - 18:45
    Spring i Helsinge Hallerne for Mini 1+2

  • Søndag, 6. Januar 2019 18:15 - 20:30
    Spring i Helsinge Hallerne for Junior 1+2

  • Mandag, 7. Januar 2019 16:00 - 18:00
    Rytme i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Tirsdag, 8. Januar 2019 16:30 - 18:20
    Spring/rytme i Holmegårdshallen for Mini 3+4

  • Tirsdag, 8. Januar 2019 18:30 - 21:00
    Spring i Holmegårdshallen for Junior 3+4

  • Tirsdag, 8. Januar 2019 19:30 - 22:00
    TGN i Helsinge Hallerne for Senior 1

  • Onsdag, 9. Januar 2019 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Onsdag, 9. Januar 2019 16:00 - 18:40
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Onsdag, 9. Januar 2019 18:00 - 20:00
    Rytme i Holmegårdshallen for Junior 3+4

  • Onsdag, 9. Januar 2019 18:15 - 21:00
    Spring i Holmegårdshallen for Junior 1+2

  • Onsdag, 9. Januar 2019 18:15 - 21:00
    Spring i Holmegårdshallen for Senior 1

  • Torsdag, 10. Januar 2019 16:00 - 18:20
    Rytme i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Torsdag, 10. Januar 2019 17:00 - 19:20
    Spring i Holmegårdshallen for Junior 3+4

  • Torsdag, 10. Januar 2019 18:30 - 21:00
    Rytme i Holmegårdshallen for Junior 1+2

  • Lørdag, 12. Januar 2019 10:30 - 13:00
    Spring i Humlebæk Idrætscenter for Junior 1+2

  • Lørdag, 12. Januar 2019 13:00 - 15:30
    Spring i Humlebæk Idrætscenter for Mini 1+2

  • Søndag, 13. Januar 2019 13:00 - 15:00
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Søndag, 13. Januar 2019 14:00 - 17:00
    TGN i Helsinge Hallerne for Senior 1

  • Søndag, 13. Januar 2019 16:30 - 18:45
    Spring i Helsinge Hallerne for Mini 3+4

  • Søndag, 13. Januar 2019 16:30 - 18:45
    Spring i Helsinge Hallerne for Mini 1+2

  • Søndag, 13. Januar 2019 18:15 - 20:30
    Spring i Helsinge Hallerne for Junior 3+4

  • Søndag, 13. Januar 2019 18:15 - 20:30
    Spring i Helsinge Hallerne for Junior 1+2

  • Mandag, 14. Januar 2019 16:00 - 18:00
    Rytme i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Tirsdag, 15. Januar 2019 16:30 - 18:20
    Spring/rytme i Holmegårdshallen for Mini 3+4

  • Tirsdag, 15. Januar 2019 18:30 - 21:00
    Spring i Holmegårdshallen for Junior 3+4

  • Tirsdag, 15. Januar 2019 19:30 - 22:00
    TGN i Helsinge Hallerne for Senior 1

  • Onsdag, 16. Januar 2019 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Onsdag, 16. Januar 2019 16:00 - 18:40
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Onsdag, 16. Januar 2019 18:00 - 20:00
    Rytme i Holmegårdshallen for Junior 3+4

  • Onsdag, 16. Januar 2019 18:15 - 21:00
    Spring i Holmegårdshallen for Junior 1+2

  • Onsdag, 16. Januar 2019 18:15 - 21:00
    Spring i Holmegårdshallen for Senior 1

  • Torsdag, 17. Januar 2019 16:00 - 18:20
    Rytme i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Torsdag, 17. Januar 2019 18:30 - 21:00
    Rytme i Holmegårdshallen for Junior 1+2

  • Lørdag, 19. Januar 2019 - Søndag, 20. Januar 2019
    Region Østdanmark - Junior Mesterrækken i Roskilde Kongrescenter Bauhaus Arena for Junior 1+2

  • Lørdag, 19. Januar 2019 - Søndag, 20. Januar 2019
    Region Østdanmark Micro og Junior Mesterrækken i Roskilde Kongrescenter Bauhaus Arena for Junior 1+2


JEvents Filter