Begivenhedskalender

Foregående år
efter år efter måned efter uge I dag Søg Vælg ny måned
Begivenheder for
2020
Januar 2020
  • Onsdag, 1. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Torsdag, 2. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Lørdag, 4. Januar 2020 09:00 - 16:00
    Rytme mini 1+2 i for Mini 1+2

  • Mandag, 6. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Mandag, 6. Januar 2020 18:30 - 21:00
    Rytme i for Junior 3+4

  • Onsdag, 8. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Torsdag, 9. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Lørdag, 11. Januar 2020 - Søndag, 12. Januar 2020
    Regionsmesterskaberne Øst - Micro og Junior i Roskilde Kongrescenter for TeamGym

  • Mandag, 13. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Mandag, 13. Januar 2020 18:30 - 21:00
    Rytme i for Junior 3+4

  • Onsdag, 15. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Torsdag, 16. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Mandag, 20. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Mandag, 20. Januar 2020 18:30 - 21:00
    Rytme i for Junior 3+4

  • Onsdag, 22. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Torsdag, 23. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Lørdag, 25. Januar 2020 - Søndag, 26. Januar 2020
    Liga - Junior og Senior i Vejlby-Risskov Centret for TeamGym

  • Mandag, 27. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Mandag, 27. Januar 2020 18:30 - 21:00
    Rytme i for Junior 3+4

  • Onsdag, 29. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Torsdag, 30. Januar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

Februar 2020
  • Lørdag, 1. Februar 2020 - Søndag, 2. Februar 2020
    Regionsmesterskaberne Øst - Mini i Farum Arena for TeamGym

  • Mandag, 3. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Mandag, 3. Februar 2020 18:30 - 21:00
    Rytme i for Junior 3+4

  • Onsdag, 5. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Torsdag, 6. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Mandag, 10. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Onsdag, 12. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Torsdag, 13. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Mandag, 17. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Mandag, 17. Februar 2020 18:30 - 21:00
    Rytme i for Junior 3+4

  • Onsdag, 19. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Torsdag, 20. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Lørdag, 22. Februar 2020 13:00 - 16:00
    Rytme mini 3 i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Mandag, 24. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Onsdag, 26. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Torsdag, 27. Februar 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Fredag, 28. Februar 2020 - Lørdag, 29. Februar 2020 18:00 - 13:00
    Rytme i HH for Junior 3+4

Marts 2020
  • Mandag, 2. Marts 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Tirsdag, 3. Marts 2020 18:00 - 20:00
    Rytme i HH for Junior 3+4

  • Onsdag, 4. Marts 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Torsdag, 5. Marts 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Lørdag, 7. Marts 2020 - Søndag, 8. Marts 2020
    Talentrækken Region ØST - 1. runde A i Gladsaxe Idrætshaller for TeamGym

  • Mandag, 9. Marts 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Onsdag, 11. Marts 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Torsdag, 12. Marts 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Mini 1+2

  • Lørdag, 14. Marts 2020 - Søndag, 15. Marts 2020
    Danmarksserien Micro 1. runde i Helsinge Hallerne for TeamGym

  • Lørdag, 14. Marts 2020 - Søndag, 15. Marts 2020
    Talentrækken Region ØST 1. runde B i Helsinge Hallerne for TeamGym

  • Mandag, 16. Marts 2020 16:00 - 18:20
    Spring i Holmegårdshallen for Micro 1+2

  • Mandag, 16. Marts 2020 18:30 - 21:00
    Rytme i HH for Junior 3+4


JEvents Filter